Панель управління

Панель управління курсом (названа у подальшому стартовою сторінкою) представлена на рис. 1. Вона включає логотипи Національного технічного університету ХПІ і середовища, назви курсу і 15 кнопок, напроти кожної з яких указане її призначення.

 

Рис. 1. Панель управління

Перші три кнопки вертикального ряду (Передмова, Автори, Тьютор) і розташована внизу посередині сторінки кнопка Новини дня загальнодоступні (не вимагають реєстрації у середовищі).

У нижній частині екрана в центрі рядка розташоване випадаюче меню для вибору мови інтерфейсу курсу (українська, російська, англійська). Перейти до мови можна тільки після входу до курсу, тобто введення логіну та паролю у курсі. Кількість мовних варіантів курсу визначає розробник дистанційного курсу.

 Реєстрація нового слухача в курсі

Для того, щоб зареєструватися у дистанційному курсі, досить натиснути на панелі управління (рис 1) кнопку Реєстрація.

У відкритому після цього вікні Реєстраційна форма (рис. 2) новий слухач має заповнити потрібні поля форми і надіслати результат до сервера (тобто наприкінці заповнення натиснути кнопку Зареєструватися). Отриману інформацію аналізує тьютор курсу і приймає рішення відкривати доступ до курсу цьому користувачеві чи ні.

Рекомендації: Як правило, тьютор сповіщає про позитивне рішення у листі, надісланому цьому слухачеві електронною поштою.

  

Рис. 2 Панель реєстрації

Зміна вхідного паролґ

Увага:   Слухач має можливість у будь-яку мить змінити свій вхідний пароль.

Для цього потрібно використати на панелі управління (рис. 1) кнопки Активність, а потім Зміна пароля. Після цього у розкритому вікні треба виконати звичайну процедуру зміни пароля у відповідному полі.

 

17.06.2004